Zasłony młodzieżowe z nadrukiem

 

    Urządzanie pokoju dla nastolatka to wymagające wyzwanie. Pomieszczenie musi być funkcjonalne, posiadać własny styl, a także sprzyjać nauce i odpoczynkowi. Okno zaaranżowane z pomysłem to idealne dopełnienie wnętrza użytkowanego przez młodego indywidualistę.

 

Fotozasłony - co to takiego?

 

   Zasłony z tkanin drukowanych to najświeższy trend wnętrzarski. Rozwój techniki cyfrowej daje możliwość naniesienia dowolnych wzorów. Jeśli nudzą Was klasyczne, powtarzalne motywy, a marzycie o czymś unikalnym, warto zdecydować się na materiał z nadrukiem. Obraz można stworzyć samemu lub wykorzystać zdjęcia z własnej kolekcji. Nieograniczone zasoby internetu stanowią prawdziwą kopalnię pomysłów. Zasłona z printem inspirowanym ulicami Londynu czy opuszczonego zamku, a może tajemniczej dżungli lub labiryntu? Możliwości są ogromne. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

 

Zasłona młodzieżowa w sowy.

 

Dobra inwestycja

 

    Druk cyfrowy jest bezpieczny i trwały. Sublimacja umożliwia bardzo precyzyjne i szybkie odwzorowanie. Barwnik wnika głęboko do wnętrza materiału, dzięki czemu uzyskuje się wyjątkową głębię koloru. Technologia ta jest bezpieczna dla środowiska oraz dzieci. Nadruk nie blakni, ani się nie spiera. Kolorowe grafiki na lekkich, półprzezroczystych tkaninach mogą z powodzeniem zastąpić firany i nadać pomieszczeniu niespotykany wygląd.

 

Firanki kubuś puchatek

 

Funkcjonalność i estetyka

 

   Młodzieńcze lata oznaczają niezależność, oryginalność oraz podkreślanie swojej prywatności. Zasłony młodzieżowe z nadrukiem stanowią doskonałe rozwiązanie dla nastoletnich miłośników ekstrawagancji. Bogata, wręcz nieograniczona oferta, pozwoli stworzyć niepowtarzalną aranżację dla każdego nastolatka. Zasłony nie tylko tworzą klimat, wprowadzają element przytulności, ale także chronią przed promieniami słonecznymi oraz wzrokiem sąsiadów. Sprawią, że dziecko zawsze będzie miło wspominało czas spędzony w swoim pokoju. Będzie on dla niego bezpiecznym azylem, cichą przystanią do nauki, odpoczynku i spotkań z przyjaciółmi.

 

Zasłona do pokoju chłopca - piłki

 

Nieograniczony wybór wzorów

 

    W młodzieżowych trendach dominują motywy zaczerpnięte ze świata muzyki, magicznych krajobrazów, ulubionych filmów czy nowoczesnej technologii. Odpowiednio dobrane dekoracje okienne mogą przenieść do tętniącego życiem Nowego Jorku lub romantycznego Paryża. Wielobarwne maszyny, statki kosmiczne, kwiaty, zwierzęta, tajemnicze symbole czy zabawne napisy przypadną do gustu dzieciom w każdym wieku. Wystarczy zapytać pociechę, co chce mieć w swoim pokoju: rozgwieżdżone niebo, boisko do piłki nożnej, a może tropikalną wyspę? Wybierając story z grafiką, zyskujemy gwarancję, że wystrój pomieszczenia dziecka będzie unikalny, z pewnością przyciągnie spojrzenia przyjaciół oraz znajomych, wzbudzi podziw i zazdrość sąsiadów. Zasłony młodzieżowe z nadrukiem to także doskonały pomysł na indywidualny prezent dla dorastających młodych lokatorów, poszukujących niecodziennych rozwiązań.

Dbamy, by asortyment sklepu Alena wpisywał się w aktualne trendy, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zainspirujemy Was jak modnie urozmaicić dziecięcy lub młodzieżowy pokój.