ZADZWOŃ I ZAMÓW 15 840 90 00 (pn-pt 8:00 - 18:00)

Firanki do pokoju młodzieżowego

Młodzi ludzie czują bardzo dużą potrzebę prywatności. Drzwi do ich pokoju praktycznie zawsze są zamknięte. Podobnie jest z oknami, potrafią być zamknięte nawet w bardzo upalny dzień. W tym kontekście firanki do pokoju młodzieżowego są doskonałą ochroną przed ciekawskimi spojrzeniami z zza okna. Firanki do pokoju młodzieżowego sprawiają, że zwykła, przezroczysta szyba, zamienia się w lustro weneckie – trzeba podejść naprawdę blisko, a i tak niewiele uda się zobaczyć. Ponadto dobrze dobrane firanki do pokoju młodzieżowego podkreślają charakter wnętrza, a więc i samego zainteresowanego. Warto poświecić chwilę na dobór odpowiedniej firanki do pokoju młodzieżowego. Trzeba przy tym pamiętać, że młodzież na ogół jest bardzo zdecydowana i wie, czego chce. To duże ułatwienie, dzięki temu decyzja, jaką firankę do pokoju młodzieżowego kupić będzie podjęta bardzo szybko.

Czytaj więcej

Produkty 1 do 30 z 63

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1 do 30 z 63

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

Firanki do pokoju młodzieżowego – białe, czy kolorowe

Firanki do pokoju młodzieżowego mogą być białe lub kolorowe. Białe to nawiązanie do klasyki i tradycji, doskonale sprawdzą się we wnętrzach w stylu skandynawskim, ale też klasycznym i nieco bardziej nowoczesnym. Kolorowe firanki do pokoju młodzieżowego to opcja dla odważnych, pewnych siebie młodych ludzi, którzy lubią przełamywać schematy i nieobce im jest sięganie po niestandardowe rozwiązania. Kolorowe firanki do pokoju młodzieżowego mogą przyjmować barwy lekko tylko złamanej bieli (najczęściej w grę wchodzi beż lub pastele) lub bardziej zdecydowane – soczysta czerwień, pomarańcz, zieleń, fiolet czy brąz. W każdym przypadku trzeba pamiętać o doborze koloru do ścian i zasłon.


Firanki do pokoju młodzieżowego – krótkie, czy długie

Firanki do pokoju młodzieżowego, podobnie jak każde inne firanki mogą być długie do ziemi, nieco krótsze, zasłaniające parapet, lub bardzo krótkie, niesięgające do parapetu. W przypadku firanki do pokoju młodzieżowego istotny jest styl życia prowadzony przez nastolatka. Jeśli ma zwyczaj często siadać na podłodze pod oknem, lepiej zrezygnować z długiej firanki. W takim przypadku najlepiej sprawdzi się firanka do pokoju młodzieżowego sięgająca nad parapet – młodzież chętnie traktuje parapet jak dodatkową półkę i lubi mieć do niego swobodny dostęp. Firanki do pokoju młodzieżowego kończące się nad parapetem to optymalny wybór. Za kompromisowe rozwiązanie można uznać firanki z łukowatym wycięciem, gdzie boki sięgają za parapet, a część środkowa firanki do pokoju młodzieżowego kończy się nad parapetem.


Firanki do pokoju młodzieżowego – gotowe i na wymiar

W naszym sklepie oferujemy zarówno gotowe, jak i szyte na wymiar firanki do pokoju młodzieżowego. Pierwsza opcja polecana jest klientom, którzy mają w domach okna o standardowych rozmiarach. Do takich okien łatwo jest dobrać odpowiednie firanki. W przypadku niestandardowych okien firanki do pokoju młodzieżowego można zamówić na wymiar. Niskie ceny, duży wybór wzorów i kolorów, krótkie terminy realizacji, to argumenty przemawiające za tym, by właśnie u nas zamówić firanki do pokoju młodzieżowego.

Czytaj więcej
Filtruj

Opcje zakupów

Wysokość
 1. 120 cm (1)
 2. 160 cm (5)
 3. 250 cm (10)
 4. 270 cm i więcej (36)
Kolor
 1. biały (54)
 2. ecru-kremowy (2)
 3. brąz-beż (2)
 4. czarny-szary (13)
 5. fiolet-róż (3)
 6. niebieski-turkus (1)
 7. zielony-oliwkowy (1)
Cena
 1. 0,00 zł - 17,99 zł (12)
 2. 18,00 zł - 19,99 zł (10)
 3. 20,00 zł - 24,99 zł (11)
 4. 25,00 zł - 29,99 zł (15)
 5. 30,00 zł i więcej (15)
Szerokość
 1. 0-170 cm (1)
Zaciemnienie
 1. średnie (3)