Obrusy plamoodporne

1 produkt

Sortuj wg
79,90 zł

1 produkt

na stronę

Obrus, na którym nie tworzą się żadne plamy, brzmi niemalże jak bajka. Przyzwyczajeni jesteśmy, że jeśli rozlejemy na obrus sok lub trudne do sprania czerwone wino, niechybnie na obrusie pojawi się plama. Tak być nie musi, obrusy plamoodporne pokryte są specjalną powłoką, która uniemożliwia przeniknięcie cieczy w głąb tkaniny. Gdy na taki obrus wylejemy dowolny płyn, zamiast plamy zobaczymy mniejszą lub większą kroplę cieczy. Obrusy plamoodporne mają niemal magiczne właściwości. Można rozlać najbardziej nawet groźną dla tkanin ciecz (np. sok z buraków), przyłożyć serwetkę i… patrzeć jak plama znika bez śladu. Jeśli zaplamimy obrus czymś innym niż ciecz (np. czekoladą lub dżemem), wystarczy poczekać, aż obrus plamoodporny wyschnie, po czym zetrzeć plamę szczoteczką. Obrusy plamoodporne doskonale sprawdzają się na dużych rodzinnych przyjęciach, szczególnie jeśli uczestniczą w nich dzieci.

Obrusy plamoodporne do restauracji – czy to dobry wybór?

W eleganckich restauracjach na stołach zawsze leżą obrusy. Taki wystrój wnętrza podyktowany jest nie tylko względami estetycznymi, ale także czysto praktycznymi. Obrusy, nie tylko plamoodporne, ale wszystkie obrusy materiałowe, pochłaniają hałas. To właśnie dlatego w dobrych restauracjach jest ciszej niż w barach mlecznych. Wbrew pozorom w jednym i drugim miejscu goście rozmawiają tak samo głośno. Ponadto obrus plamoodporny jest swego rodzaju zabezpieczeniem dla ubrania klienta. Po gładkim stole płyn w krótkim czasie spływa do krawędzi i dalej na spodnie, obrus plamoodporny zatrzymuje plamę w jednym miejscu. Wystarczy zawołać kelnera, by ją usunął i można dalej swobodnie konsumować posiłek. W końcu z ekonomicznego punktu widzenia warto mieć w restauracji obrusy plamoodporne – kiedy goście odejdą od stolika, wystarczy w razie potrzeby usunąć plamę. Nie ma konieczności zmieniania obrusa na nowy.

Obrusy plamoodporne w domu – plama już nigdy nie będzie problemem

Obrusy plamoodporne, jeśli są dobrej jakości, a takie właśnie są obrusy w naszym sklepie, mogą doskonale służyć długi czas i nawet po kilkunastu praniach zachowują swoje właściwości. Wystarczy przestrzegać przepisu prania, by nie naruszyć zewnętrznej powłoki chroniącej tkaninę.

Obrusy plamoodporne sprzedawane są w naszym sklepie w różnych kolorach i wzorach. Staramy się, by każdy klient, który odwiedzi nasz sklep, znalazł w nim dokładnie to, czego szukał. Nie uważamy, że kompromis jest najlepszym wyjściem z sytuacji, dlatego nasze obrusy plamoodporne przygotowaliśmy szczególnie starannie, dbając o szerokich wybór wzorów, kolorów i rozmiarów. Sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Tradycyjna biel to nie jedyna opcja, w ofercie mamy też obrusy brązowo-beżowe, różowo-fioletowe, brązowe, bordowe, szare, zółto-pomarańczowe i inne. Wszystkie cechuje wysoka jakość, ciekawe wzornictwo i duży wybór rozmiarów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo obrusy plamoodporne na każdy stół. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą, jednocześnie zapewniamy, że w naszym sklepie oferujemy konkurencyjne ceny i zapewniamy krótki czas dostawy.

Ładowanie...
Ładowanie...