Rolety dzień noc

Nie możemy znaleźć produktów pasujących do wyboru.

Rolety dzień noc – dlaczego warto

Rolety dzień noc zyskały popularność nie tylko na fali chwilowej mody. Ważniejsze okazało się ich praktyczne zastosowanie i możliwości, których nie dają tradycyjne rozwiązania. Niekwestionowaną zaletą rolet typu dzień noc jest możliwość regulowania przepływu światła słonecznego. Poziome pasy o różnym stopniu przepuszczalności światła pozwalają na regulowanie nasłonecznienia w pokoju. W zależności od potrzeb roleta może być całkowicie zwinięta i schowana w kasecie, przepuszczać światło do domu na całej powierzchni okna, na jego połowie lub pełnić funkcję rolety całkowicie zaciemniającej. Tak duży wybór możliwości dają tylko rolety dzień noc.

Rolety dzień noc – kuchnia, salon, a może sypialnia

Gdzie najlepiej sprawdzą się rolety dzień i noc? Ich nieszablonowy wygląd i duża funkcjonalność znajdą zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach w domu. Doskonale zaprezentują się na dużych oknach w salonie, nieco mniejszych w kuchni. Żaluzje dzień noc będą też dyskretną osłoną w sypialni. Ich zdolność do całkowitego zaciemnienia pozwoli bez problemu zdrzemnąć się w ciągu dnia.

Planując montaż rolet dzień noc, warto wziąć pod uwagę wystrój wnętrza i jego kolorystykę. Rolety dzień noc doskonale sprawdzają się we wnętrzach nowoczesnych, urządzonych minimalistycznie, ale świetnie odnajdą się też np. w pokoju dziecinnym, gdzie możliwość regulowania nasłonecznienia jest szczególnie cenna.

Rolety dzień noc – montaż i sterowanie

Montaż i sterowanie roletami dzień noc nie różni się niczym od tego, jaki znamy z klasycznych rolet. Dyskretną kasetę, w której będzie chowana roleta dzień noc można przykleić do framugi okna PCV, a więc jest całkowicie bezinwazyjne. W razie potrzeby roleta dzień noc może być całkowicie schowana w kasecie. Może też przesłaniać dowolną część okna. Przesuwanie rolety odbywa się za pomocą dołączonego łańcuszka, który należy lekko pociągnąć. Rolety typu dzień noc od tradycyjnych różnią się przede wszystkim tym, że składają się z dwóch warstw materiału, a nie jak klasyczne rolety z jednej. Dla lepszego efektu i większej stabilności w dolnej części rolety dzień noc znajduje się rurka obciążająca. Dzięki temu roleta dzień noc przesuwa się równomiernie i ładnie prezentuje na oknie.

Ładowanie...
Ładowanie...