Przelotki do zasłon

Produkty 6

Sortuj wg
Cena specjalna 1,00 zł Normalna cena 2,20 zł

Produkty 6

na stronę

Każdy z nas chce by jego dom był ładnym, przytulnym miejscem, w którym każdy czuje się dobrze. Aby osiągnąć taki efekt niezbędne jest zadbanie o detale. Wśród nich wymienić możemy odpowiednią, stylową dekorację okna. Oprócz zasłon i firan warto również zdecydować się na zakup modnych akcesoriów, które sprawią, że zasłony będą prezentowały się znacznie bardziej efektownie.

Wśród akcesoriów i dodatków wymienić możemy przelotki - specjalne kółka dzięki którym założenie nowoczesnych zasłon i firan na karnisz staje się znacznie łatwiejsze. Dodatkowo, przelotki stanowią ciekawą i niebanalną ozdobę zasłon i firan, która może podkreślić ich piękno.
Z tego właśnie powodu zadbaliśmy, by w naszej szerokiej ofercie akcesoriów nie zabrakło nowoczesnych, solidnych i łatwych w wykorzystaniu przelotek. Oferujemy kółeczka w wielu różnych wersjach kolorystycznych i uniwersalnym rozmiarze. Dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą pasowały do twoich zasłon lub firan.

Niezależnie od tego czy lubisz stonowane kolory, czy też zależy ci bardziej na tym, by przelotki kontrastowały z kolorem zasłony i firany możesz mieć pewność, że znajdziesz w naszej ofercie odpowiednie kółeczka. Co więcej, ich atrakcyjna cena z pewnością pozytywnie cię zaskoczy. 
Przelotki, które oferujemy wykonane są z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu są solidne, trwałe i prezentują się doskonale przez długi czas. Jeśli więc poszukujesz sposobu na to by nieco odmienić wygląd swoich zasłon i firan a przy tym cenisz nowoczesne wzornictwo - przelotki z naszej oferty są tym, czego potrzebujesz.

Ładowanie...
Ładowanie...