Zasłony zieleń butelkowa

Produkty 4

Sortuj wg
Szyta na wymiar
Cena specjalna 39,90 zł Normalna cena 99,90 zł
Cena specjalna 16,90 zł Normalna cena 39,90 zł
Szyta na wymiar
Szyta na wymiar

Produkty 4

na stronę
Szyta na wymiar
Szyta na wymiar
Szyta na wymiar

Zasłony w kolorze butelkowej zieleni to ekskluzywny produkt, który doskonale pasuje do luksusowych wnętrz – zarówno o nowoczesnym, jak i tradycyjnym charakterze. Mogą one być całkowicie gładkie lub wzorzyste, zachwycając geometrycznymi formami czy też motywem egzotycznych liści. Ciemny odcień zieleni może stanowić ich główną barwę lub być jednym z wielu kolorów obecnych na materiale. Takie zasłony produkowane z różnorodnych tkanin będą pełnić zarówno dekoracyjną, jak i funkcjonalną rolę, stając się przyciągającą wzrok ozdobą każdego pomieszczenia wyróżniającą się na jego tle.

Zasłony zieleń butelkowa – eleganckie i praktyczne

Zasłony wyprodukowane z materiałów o odcieniu butelkowej zieleni cieszą się olbrzymim powodzeniem wśród osób poszukujących eleganckiej, zachwycającej, a zarazem praktycznej dekoracji okiennej. Ich nasycona, ciemna barwa stanowi jedną z najszlachetniejszych tonacji, dodającą każdemu wnętrzu prestiżu i wyjątkowego charakteru, a zarazem wrażenia spokoju i odprężenia. Wspomniane zasłony doskonale współgrają z innymi kolorami obecnymi w pomieszczeniu oraz z firankami i roletami rzymskimi w jasnym odcieniu. Zestawione z białymi bądź pastelowymi ścianami lub meblami są kontrastowym akcentem ożywiającym całą aranżację. Skomponowane z czarnym lub brązowym wyposażeniem, dodają całemu wnętrzu eleganckiego i kameralnego klimatu. Materiał w odcieniu zieleni butelkowej świetnie sprawdza się także na zasłony zaciemniające. Skutecznie odgradza od zewnętrznego świata – promieni słonecznych, świateł lamp i spojrzeń przechodniów – zapewniając maksymalny komfort i wysoki poziom prywatności w każdym pomieszczeniu.

Zastosowanie zasłon w kolorze zieleni butelkowej

Zasłony w kolorze zieleni butelkowej to produkt, który doskonale sprawdzi się niemal w każdym lokalu. Najczęściej są one stosowane w reprezentacyjnym salonie lub jadalni, podkreślając ich prestiżowy charakter i wysmakowany gust właścicieli. Zielone zasłony zaciemniające zawieszone w sypialni gwarantują komfortowe warunki do wypoczynku nawet w słoneczne dni, chroniąc zarazem przed wzrokiem przechodzących ulicą osób lub światłem przejeżdżających samochodów. Zasłony zieleń butelkowa będą odpowiednie do gabinetu lub biblioteki, zapewniając nastrojowy klimat, pobudzając kreatywność oraz sprzyjając skupieniu w czasie pracy lub lektury ulubionej książki. Coraz częściej pojawiają się one także w obiektach firmowych, dodając im elegancji i renomy oraz przekładając się na pozytywne postrzeganie przedsiębiorstwa przez kontrahentów i pracowników.

Zasłony zieleń butelkowa na przelotkach, taśmie i żabkach

Zależnie od planowanego przeznaczenia, zasłony z kolorze zieleni butelkowej mogą występować jako modele na przelotkach, z wszytą taśmą bądź przeznaczone do powieszenia na żabkach. Tkanina z przelotkami będzie niezwykle wygodna w codziennej eksploatacji, umożliwiając łatwe zasuwanie i rozsuwanie zasłon zaciemniających na karniszu. Wersja na żabki bądź z taśmą będzie równie praktyczna, a zarazem łatwa do upięcia i zmarszczenia nawet w najbardziej wyszukany sposób, stanowiąc niebanalną dekorację każdego wnętrza. Jeżeli rozmiar okna i wysokość pomieszczenia są standardowe, można z powodzeniem zastosować w nich gotowe zasłony zieleń butelkowa. Jeżeli jednak przeszklenia posiadają nietypowe wymiary lub karnisz zamocowany jest na znacznej wysokości, dobrze będzie zdecydować się na ciemnozielone zasłony na metry, indywidualnie dopasowane do warunków w wybranym pomieszczeniu.

Ładowanie...
Ładowanie...