Tiulowe

Produkty 9

Sortuj wg
Cena specjalna 28,90 zł Normalna cena 39,90 zł
Cena specjalna 39,90 zł Normalna cena 49,90 zł
Cena specjalna 49,90 zł Normalna cena 59,90 zł
Cena specjalna 39,90 zł Normalna cena 49,90 zł

Produkty 9

na stronę

Gotowe firany tiulowe

Firany to element dekoracji wnętrz, który nigdy nie wychodzi z mody. Choć na przestrzeni lat zmieniają się trendy i popularność zyskały także okna pozbawione jakiejkolwiek osłony, to jednak piękne białe tkaniny zawieszone na karniszu nadal robią wrażenie.  Ciekawie upięte stanowią nie tylko intrygującą ozdobę, ale powodują, że w pomieszczeniach tworzy się przytulna i domowa atmosfera. Ponieważ uszycie idealnie pasującej firany nie jest prostym i szybkim zadaniem, doskonałe rozwiązanie to zakup gotowych produktów, które charakteryzują się bardzo estetycznym wykończeniem oraz efektownymi upięciami i dodatkami. Jeśli chodzi o firanki tiulowe gotowe, wzory, które można zamówić w naszym sklepie to bardzo ciekawe propozycje na upiększenie okna i całkowitą odmianę wnętrza.

Eleganckie i przejrzyste firanki z tiulu

Wśród materiałów wykorzystywanych do szycia firan tiul wyróżnia się wyjątkową przejrzystością, dzięki czemu przez osłonięte okna przedostaje się do pomieszczeń dostateczna ilość światła. Dodatkowo jest to tkanina niezwykle plastyczna, dlatego doskonale nadaje się do tworzenia fantazyjnych aranżacji, gdyż zawsze pięknie się układa i nie załamuje na zgięciach. Z tego powodu gotowe firany tiulowe cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród osób szukających pomysłu na efektowną, a jednocześnie bardzo delikatną dekorację okna.

Firany tiulowe do salonu

Ponieważ firanki tiulowe są bardzo delikatne i nie przytłaczają pomieszczenia, sprawdzą się w każdym wnętrzu niezależnie od jego przeznaczenia. Jednak dekoracyjne walory tej tkaniny powodują, że doskonale prezentuje się szczególnie w salonach, dodając im uroku i eleganckiego, niewymuszonego stylu. W tego typu pokojach zazwyczaj stosuje się długie firany, a miękko układający się tiul sprawdzi się tu idealnie. Planując dekorację okna w salonie, można zdecydować się na prosty, swobodnie spływający model lub też wariant uszyty z kilku kawałków fantazyjnie upiętej tkaniny. Oferta gotowych firan tiulowych w naszym sklepie umożliwi wybór wzoru, który będzie piękną ozdobą salonu, a zarazem nie utrudni dostępu do naturalnego oświetlenia.

Ładowanie...
Ładowanie...