Obrusy kolorowe

Produkty 1-12 z 15

Sortuj wg

Produkty 1-12 z 15

na stronę

Obrus pozornie może wydawać się czymś zwyczajnym, jednak nic tak nie podkreśla charakteru wnętrza, jak właśnie on. To obrus sprawia, że zwykły, codzienny stół staje się stołem odświętnym. To dzięki niemu salon nabiera bardziej eleganckiego charakteru. To właśnie kolorem obrusa możemy w jednej chwili odmienić całe wnętrze. Stół nakryty obrusem jest obietnicą uroczystego obiadu lub kolacji. Bez obrusa stół wygląda smutno i nieco samotnie. Obrus jest tym, co sprawia, że dom jest prawdziwym domem. Nie bez powodu w domach naszych babć na stole zawsze leżał obrus i stał wazon z kwiatami. Warto i dziś kultywować dawne tradycje, dbając o obecność obrusa zarówno na stole w salonie, jak i na małym stoliku kawowym. Jeśli mamy ławę, można rozważyć położenie na niej kolorowego bieżnika.

Kolorowe obrusy niekoniecznie w kwiaty

Jak obrus to biały, a jak kolorowy to po prostu biały w kwiaty? Niekoniecznie. Nie ujmując uroku obrusom w kwiaty, staramy się dostrzegać inne możliwości i dlatego tworzymy obrusy w wielu kolorach i wzorach. Nie odżegnujemy się od motywów florystycznych, ale poszerzamy ofertę o nowoczesne wzornictwo nawiązujące do światowej architektury. Stąd na jednym z naszych obrusów pojawia się zarys paryskiej wieży Eiffla. Nie odżegnujemy się od tradycji, stąd i w naszej ofercie można znaleźć obrusy wykończone delikatnym, koronkowym haftem. Niegdyś w ten sposób wykańczano wyłącznie białe obrusy, my pozwoliliśmy sobie na zrobienie kroku naprzód, grafitowy obrus z koronką jest już dostępny w naszym sklepie. Polecamy też bordowy obrus w iście królewskim stylu z haftami inspirowanymi wzornictwem znanym z dworów królewskich, oczywiście wykonanych złotą nicią.

Kolorowe obrusy – otwórz się na kolorowy zawrót głowy

Kolorowe obrusy na stół to doskonała alternatywa dla klasycznej bieli. Sprawdzą się doskonale zarówno na co dzień, jak i przy bardziej świątecznych okazjach. Białe obrusy kładziemy na stół tylko z okazji naprawdę ważnych uroczystości. Kolorowymi możemy podkreślić charakter urodzin, imienin, czy innych uroczystości rodzinnych. Kolorowy obrus to doskonały wybór także wtedy, gdy po prostu lubimy jadać na stole nakrytym obrusem, lub w ogóle lubimy, gdy na stole leży obrus, ot tak, bez żadnej okazji.

Kolorowe obrusy w ostatnim czasie robią prawdziwą furorę także wśród dekoratorów wnętrz, którzy otworzyli się na coś więcej niż klasyczna biel i alternatywny beż. Dziś propozycja przykrycia stołu obrusem bordowym, czekoladowym, a nawet szaro-czarnym nie jest niczym dziwnym. Jeśli akurat taki kolor najlepiej podkreśla charakter wnętrza, to dlaczego nie?

Kolorowe obrusy – duży wybór dla każdego

Kolorowe obrusy w naszym sklepie to bogaty wybór spośród wielu wzorów, kolorów i rozmiarów. Praktycznie nie ma stołu, którego nie mógłby przykryć jeden z naszych obrusów. Oferujemy obrusy jednokolorowe z mereżką oraz obrusy dwukolorowe w ciekawych i modnych zestawieniach kolorystycznych. Naszą ambicją jest zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów, którzy trafią do naszego sklepu. Dlatego staramy się stale poszerzać naszą ofertę na kolorowe obrusy. Gwarantujemy niskie ceny i krótki czas realizacji dostawy.

Ładowanie...
Ładowanie...