Zasłony 3D

Okno to niezwykle ważny element każdego wnętrza. To właśnie przez nie możemy zerkać na świat, pozwala nam ono również cieszyć się światłem słonecznym. Niestety, słońce operuje czasem zbyt silnie, a wieczorami nie mamy ochoty na wystawianie się na wścibskie spojrzenia sąsiadów i osób, które mijają nasz dom lub mieszkanie. Właśnie dlatego warto zadbać o odpowiednią oprawę okna. Wśród wielu dostępnych na rynku rozwiązań na szczególną uwagę zasługują zasłony 3D, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Czym są zasłony 3D ? Mówiąc najprościej, są to niezwykle skuteczne zasłony zaciemniające, które pomogą nam zarówno w zapewnieniu sobie prywatności, jak i zmniejszaniu ilości światła słonecznego, które wpada do naszego mieszkania.

Czym jest zasłona 3D ?

To, co wyróżnia zasłony 3D to z całą pewnością niezwykle efektowne nadruki 3D, które prezentują się niezwykle realistycznie. Mogą przybierać różne formy — od drobnych kwiatów czy delikatnych motywów roślinnych aż po bardzo wyraziste wzory przedstawiające np. ukwieconą łąkę, pejzaż czy zasłona 3d z motywem miejskiego krajobrazu. Kolory zasłon 3D są żywe i sprawiają, że pomieszczenie wygląda znacznie ciekawiej. Dzięki temu pełnią nie tylko praktyczną rolę, ale również i dekoracyjną. Co ważne, zasłony 3D doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowocześnie urządzonych mieszkaniach. Idealnym ich dopełnieniem mogą być firany 3D, jednak należy uważać, aby nie przesadzić z efektem — jeśli zasłona jest bogato zdobiona lepszym rozwiązaniem mogą okazać się firanki gładkie.

Rolety rzymskie wykonane z tkaniny zasłonowej 3D to idealne rozwiązanie do salonu, sypialni czy pokoju dziennego. Są długie, dzięki czemu sprawdzą się również jako osłona okna balkonowego. Materiał, z jakiego zostały wykonane sprawia, że nie widać na nich śladów zagnieceń czy zabrudzeń. Łatwo utrzymać je w czystości oraz upiąć. Są więc praktycznym rozwiązaniem, dla osób, które lubią oszczędzać czas.

Ładowanie...
Ładowanie...