Firany młodzieżowe

Młodzież to wyjątkowo wymagająca grupa konsumentów. Oni dobrze wiedzą, czego chcą i rzadko godzą się na kompromisy. Dlatego też firany młodzieżowe powinny być dokładnie dopasowane do ich gustów i potrzeb. Długie firany młodzieżowe wyglądają bardzo elegancko i na pewno sprawdzą się w pokoju o nieco większej powierzchni. Jednak firany młodzieżowe w małym pokoju zajmują cenną przestrzeń pod parapetem, którą można wykorzystać na dodatkowe półki lub komodę. W takim wypadku lepiej postawić na firany młodzieżowe krótkie, kończące się kilka centymetrów nad lub pod parapetem. Z praktycznego punktu widzenia lepiej sprawdzi się ta pierwsza opcja. Młodzież rzadko hoduje kwiaty, a często traktuje parapet jak dodatkową półkę. Lepiej, żeby firany młodzieżowe nie przeszkadzały na nią sięgać.

Czytaj więcej

3 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

3 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

Firany młodzieżowe – kolorowe czy białe

Kolor firany młodzieżowej wbrew pozorom ma duże znaczenie. Firany młodzieżowe białe dobrze sprawdzają się w jasnych wnętrzach i wszędzie tam, gdzie kolor został potraktowany marginesowo. Jednak najczęściej młodzi ludzie mają sprecyzowane gusta, ulubione kolory, często przechodzą okres buntu i potrafią poprosić o czerwone lub czarne firany młodzieżowe. Taką prośbę można potraktować dosłownie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by firany młodzieżowe miały niestandardowe, ciemne kolory. Wbrew pozorom nie będą one zaciemniały pokoju, bo stopień przepuszczalności światła nie zależy od koloru firany, a od jej splotu. Liczy się też ekspozycja okna na słońce. Okna od strony południowej gwarantują najlepszy dopływ światła słonecznego i tu można sobie pozwolić na każdą, najciemniejszą nawet firankę.


Firany młodzieżowe – gładkie czy żakardowe

Firany młodzieżowe żakardowe to propozycja, która lepiej sprawdza się w pokojach nastolatek niż nastolatków. Młode kobiety lubią koronki i wszelkie motywy kwiatowe i to właśnie im najlepiej jest zaproponować firany młodzieżowe żakardowe. Jeśli chodzi o kolor, to panuje duża dowolność – firany żakardowe sprzedawane są w wersji białej i kolorowej. Firany młodzieżowe żakardowe doskonale sprawdzają się w oknach wychodzących na północ i północny zachód, gdyż mają dużą zdolność do odbijania i rozpraszania światła słonecznego. Z kolei firany młodzieżowe gładkie to bardziej męska propozycja. Młodzi mężczyźni niechętnym okiem patrzą na firany w kwiatki, szukają prostoty tak bliskiej męskiemu sercu, Firany młodzieżowe gładkie dobrze sprawdzają się w wersji białej i kolorowej, można je rozciągnąć na szerokość okna lub powiesić tak, by tworzyły pionowe fałdy. W każdym przypadku firany młodzieżowe powinny być dopasowane stylistycznie do wyglądu pokoju.


Firany młodzieżowe – na haczykach czy przelotkach

Sposób wieszania firan młodzieżowych ma znaczenie nie tylko dla ich ułożenia, ale też wygody przesuwania na karniszu. Młodość jest porywcza i nieuważna, dlatego tutaj doskonale sprawdzają się firany młodzieżowe na przelotkach. Duże, szerokie metalowe koła zamontowane w górnej części firany nie tylko sprawiają, że firany młodzieżowe ładnie układają się na na oknie, tworząc pionowe fałdy, ale też lekko i płynnie przesuwają na karniszu. Haczyki stosuje się w przypadku firan na na taśmach marszczących i poleca raczej do firan młodzieżowych krótkich, kończących się nad parapetem lub tuż pod nim. W naszym sklepie oferujemy szyte na wymiar firany zarówno na przelotkach, jak i z taśmami marszczącymi. Gwarantujemy solidność wykonania, niskie ceny i szybki czas realizacji zamówienia. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą i składania zamówień na firany młodzieżowe.

Kupuj wg

Opcje zakupów

Cena
  1. 0,00 zł - 29,99 zł (2)
  2. 39,90 zł - 39,90 zł (1)
Wysokość
  1. 270 cm i więcej (3)
Kolor
  1. biały (1)
  2. ecru-kremowy (1)
  3. czarny-szary (2)
Porównanie (0)

Nie masz produktów do porównania.