Firany z markizety

Markizeta — co to jest? Markizeta to tkanina, która stała się prawdziwym hitem ostatnich lat. Nie ma w tym nic dziwnego — prezentuje się naprawdę elegancko i zwiewnie. Czym jest? Mówiąc najprościej jest to tkanina, której splot do złudzenia przypomina siatkę. W zależności od tego, jak gęsto ułożone są poszczególne włókna możemy otrzymać różnorodne efekty. Luźno spleciona markizeta to materiał, który prezentuje się lekko i zwiewnie. W przypadku ciaśniejszego splotu firany wykonane z tej tkaniny doskonale radzą sobie z nie przepuszczaniem światła słonecznego, dzięki czemu mogą zastąpić zasłony lub rolety i uchronić nas przed zbytnim nasłonecznieniem.

Czytaj więcej

Produkty 1 do 30 z 151

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1 do 30 z 151

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

Dlaczego warto kupić firany z markizety ?


Firany markizeta mają wiele zalet. Przede wszystkim prezentują się bardzo elegancko i klasycznie. Są wytrzymałe, solidne i trwałe — odpowiednio prane posłużą nam więc przez długi czas. To jednak nie wszystko. Podstawową zaletą tej tkaniny jest fakt, że tkaniny tej nie musimy prasować.

Długie firanki z markizety to doskonałe rozwiązanie do sypialni i salonu. Jeśli upniemy je gęsto — doskonale będą chroniły naszą prywatność oraz zaciemnią pokój w przypadku nadmiernego nasłonecznienia. Jeśli zaś nie zdecydujemy się na gęste falbany — stworzą delikatną, elegancką siateczkę, która rozświetli pokój i sprawi, że będzie on wyglądał na większy. W przypadku salonów i sypialni warto wybierać firanki markizeta, które sięgają do ziemi.

Warto jednak mieć świadomość, że firany z tej nowoczesnej, siateczkowej tkaniny mogą sprawdzić się również w innych pomieszczeniach. Brak konieczności prasowania sprawia, że doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie firanki trzeba często prać, a więc w kuchni i w łazience. Firana markizeta to rozwiązanie uniwersalne pasujące praktycznie do wszystkich trendów wykończenia wnętrz — vintage, minimalizm, hygge, styl industrialny.


Czytaj więcej
Kupuj wg
Porównanie (0)

Nie masz produktów do porównania.