Zasłony w kwiaty

Produkty 10

Sortuj wg

Produkty 10

na stronę
Szyta na wymiar
Szyta na wymiar
Szyta na wymiar
Szyta na wymiar
Szyta na wymiar
Szyta na wymiar
Szyta na wymiar
Szyta na wymiar
Szyta na wymiar
Szyta na wymiar

Kwiaty to jeden z tych elementów dekoracyjnych, bez których nie wyobrażamy sobie domu. Stawiamy je na parapetach, stolikach, wieszamy na ścianach lub sufitach. Świeże, cięte kwiaty ustawiamy w wazonach. Są nieodłączne przy składaniu życzeń imieninowych bądź urodzinowych. Dom bez kwiatów jest smutny.

Nic więc dziwnego, że zasłony w kwiaty zyskują sobie coraz więcej wielbicieli, a firmy prześcigają się w projektowaniu coraz to nowych, zaskakujących wzorów na tkaninach. Wbrew pozorom materiał na zasłony w kwiaty nie musi być lekki i zwiewny, równie dobrze możemy mieć do czynienia z grubym i ciemnym płótnem, na którym kwiaty są jedynie wytłoczone.

Do salonu czy kuchni

Zasłony w kwiaty do salonu bądź sypialni szyje się zazwyczaj z tkanin zaciemniających. Ich zadaniem jest całkowite zablokowanie przepuszczania światła, zarówno słonecznego, jak i sztucznego.

Zasłony w kwiaty do kuchni mają prawo być nieco cieńsze. Kuchnia to miejsce, w którym potrzebujemy światła, dlatego w dzień nie zasłaniamy okien wcale.

Do jakiego wnętrza 

Kwiaty na zasłonach doskonale prezentują się we wnętrzach w stylu vintage, rustykalnym czy takim, gdzie za motyw przewodni wybrano szeroko pojętą florę. Mogą powielać motywy widoczne na ścianach i w artykułach dekoracji wnętrz bądź pozostawać z nimi w kontraście. Ważne, by całość wnętrza stanowiła wizualną jedność. Zasłony w kwiaty same w sobie są dość kolorowe, dlatego ładnie prezentują się w otoczeniu gładkich, jednobarwnych ścian. Dobrym tłem dla nich są ściany w neutralnych kolorach: białym, szarym, écru, oraz wszelkiego rodzaju pastelach.

 

Modne kwiaty angielskie

Zasłony w kwiaty angielskie to przebój ostatnich lat. Są kwintesencją stylu i elegancji. Ich ponadczasowe piękno będzie ozdobą domu przez wiele lata. Styl angielski charakteryzuje się prostotą i dużą dbałością o detale. Kwiaty na zasłonach w stylu angielskim są dokładnie odwzorowane, także ich kolory do złudzenia przypominają naturalne. W stylu angielskim liczy się smak i dobry gust, jaki niezmiennie kojarzy się z brytyjską rodziną królewską.

Zasłony w kwiaty dobrze sprawdzają się w nie tylko latem, ale także jesienią i zimą. Są dobrą przeciwwagą dla widoku za oknem.

Ładowanie...
Ładowanie...