Modne zasłony

Produkty 1-12 z 60

Sortuj wg

Produkty 1-12 z 60

na stronę

Modne zasłony do kuchni

Kuchnia to serce domu, spędzamy tu dużo czasu, przygotowując posiłki, ale nie tylko. Z niewiadomych powodów najważniejsze sprawy omawia się właśnie w kuchni. Dlatego warto zadbać o perfekcyjny wystrój tego pomieszczenia. Modne zasłony do kuchni to nie tylko sposób na zasłonięcie okna, ale i na udekorowanie wnętrza. W nadchodzącym sezonie doskonale sprawdzą się zarówno modne zasłony gładkie, ale i z motywami florystycznymi. Szczególnie te ostatnie będą się ładnie prezentowały na tle kuchennych okien. Modne zasłony do kuchni warto dobrać kolorystycznie do koloru frontów szafek kuchennych. Rzadziej stosowanym rozwiązaniem jest dobieranie koloru modnych zasłon do koloru ścian. Modne zasłony do kuchni można kupić gotowe lub na wymiar. Wygodnym rozwiązaniem jest zamówienie ich w naszym sklepie.

Modne zasłony do salonu

Salon to reprezentacyjne pomieszczenie w domu, tu zapraszamy gości. Dlatego modne zasłony do salonu powinny być wybrane szczególnie starannie. Wybierając modne zasłony do salonu, warto kierować się jego wystrojem i motywem przewodnim. Jeśli w salonie jest dużo kwiatów, motyw kwiatowy może powtórzyć się też na zasłonach. Jeśli salon nie jest duży i raczej ascetycznie urządzony, lepiej rozważyć powieszenie modnych zasłon do salonu jednokolorowych. Dla spotęgowania efektu można ten sam kolor powtórzyć, dobierając narzuty, poduszki, obicia miękkich mebli czy dodatków typu ceramiczne figurki, ramy obrazów, doniczki. Zasłony do salonu najlepiej wyglądają powieszone na przelotkach, dzięki temu ładnie układają się na całej powierzchni okna.

Modne zasłony do sypialni


Sypialnia to miejsce, w którym półmrok jest mile widziany, modne zasłony przydają się nie tylko wieczorem, ale także i w dzień. Ponieważ modne zasłony w sypialni często są zasłonięte, można pokusić się o wybranie zasłony z ciekawym motywem, np. w kwiaty lub ptaki. Ten sam motyw można powtórzyć na pościeli. Modne zasłony w sypialni można powiesić na przelotkach lub taśmie marszczącej. Obie możliwości dadzą efekt pionowych fal, w przypadku przelotek będą idealne symetryczne, przy wykorzystaniu taśmy możemy uzyskać szerokie fałdy po stronie sypialni i węższe po stronie okna. Modne zasłony jednokolorowe do sypialni to opcja dobra dla osób ceniących sobie prostotę i unikających nadmiaru ozdób. W takim wypadku dobrze sprawdzają się wszelkie jednobarwne modne zasłony w nieco przygaszonych kolorach.

Modne zasłony do pokoju dziecięcego
 

Dzieci to miłośnicy kolorów, wzorów i wszystkiego, na czym można zawiesić oko. Dlatego wybierając modne zasłony do pokoju dziecięcego najlepiej skupić się na zasłonach wzorzystych. W naszym sklepie oferujemy interesujące z punktu widzenia dzieci modne zasłony w kwiaty i z ptakami. Wszystkie wzory modnych zasłon oferujemy w wielu wersjach kolorystycznych, nie będzie problemu z dopasowaniem modnej zasłony do ścian, mebli i dekoracji w dziecięcym pokoju. Modne zasłony dla dzieci proponujemy wieszać na przelotkach. Są mocne, łatwo przesuwają się po karniszu, dziecko nie da rady takiej zasłony zerwać.

Modne zasłony zaciemniające

Zasłony zaciemniające to doskonałe rozwiązanie do sypialni i pokoju dziecinnego, czyli tam, gdzie nie tylko wieczorem używa się zasłon. Modne zasłony zaciemniające pozwalają na stworzenie półmroku nawet w słoneczny dzień. Dzięki temu zarówno dzieci, jak i dorośli mogą sobie pozwolić na popołudniową drzemkę. Modne zasłony zaciemniające wbrew pozorom nie muszą być ciemne. Ich tajemnica tkwi w szczególnych zdolnościach materiałowych, dlatego zasłony zaciemniające mogą być nawet białe. Tym bardziej można wykorzystać tkaninę z ciekawymi nadrukami na modne zasłony zaciemniające.

Ładowanie...
Ładowanie...