Mini Karnisz

1 produkt

Sortuj wg
24,90 zł

1 produkt

na stronę

Każda osoba, której zależy na tym, by jej mieszkanie prezentowało się elegancko i stylowo musi zadbać o odpowiednią oprawę okna. To zrozumiałe. W niektórych pomieszczeniach mamy jednak problem z wyborem odpowiednich zasłon czy firan. W kuchni i w łazience tradycyjne karnisze i firanki sięgające ziemi zwyczajnie nie spełniają oczekiwań. To pomieszczenia, w których nietrudno o zabrudzenia i wilgoć, dlatego firana powinna być krótka i znajdować się jak najbliżej okna.

Doskonałym przykładem są zazdrostki, czyli krótkie firanki, które ponownie wracają do łask. Pięknie zdobią kuchenne okno, zapewniają nam prywatność a jednocześnie przepuszczają światło słoneczne. Aby jednak móc wykorzystać je w swoim mieszkaniu musimy zadbać o odpowiednie karnisze, które pozwolą nam na ich przywieszenie.

Z tego właśnie powodu zadbaliśmy o to, by w ofercie naszego sklepu znalazły się mini karnisze do zazdrostek. To idealne rozwiązanie, które możesz kupić w bardzo dobrej, atrakcyjnej cenie. Karnisze te możesz przymocować do ramy okiennej, dzięki czemu zazdrostka znajduje się bardzo blisko szyby co chroni ją przed kuchennymi zabrudzeniami.

Co ważne, oferujemy mini karnisze w wielu różnych wymiarach, wzorach i wersjach kolorystycznych. Doskonale bowiem rozumiemy, że potrzeby oraz upodobania naszych klientów są różne. Znajdziesz tu więc proste, białe mini karnisze, których praktycznie nie widać w oknie, jak i bardziej zdobne rozwiązania.

To co je łączy to solidne wykonanie i wysoka jakość materiałów. Karnisze są trwałe, nie wyginają się pod wpływem ciężaru firanki. Co więcej, prezentują się bardzo estetycznie i są proste w montażu.


Jeśli więc poszukujesz rozwiązania, dzięki któremu okno w twojej kuchni lub łazience będzie prezentować się doskonale - koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą mini karniszy. Jesteśmy pewni, że nasza szeroka i różnorodna oferta dostępna w przystępnych cenach pozwoli ci znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz. Już dziś dołącz więc do grona zadowolonych klientów naszego sklepu i zadbaj o wygląd swoich okien.

Ładowanie...
Ładowanie...