Poznaj nas bliżej!

 

Alena-Firany.pl to sklep z wieloletnią tradycją, bogatym asortymentem i profesjonalną obsługą, która czuwa nad tym, by zakupy w naszym serwisie usatysfakcjonowały każdego klienta. Poznaj nas bliżej!

 

Alena – zasłony i firany to nasza specjalność

W Alena-Firany.pl wiemy, jak pięknie udekorować okno. W naszej ofercie znajdziesz tkaniny, które odmienią Twoje wnętrza – staną się ich dekoracją, dodadzą im przytulności, a także uczynią je w pełni funkcjonalnymi. Działamy w branży już od kilkunastu lat, dzięki czemu doskonale znamy jej specyfikę, staramy się także aby proces obsługi i realizacji zamówień był na jak najwyższym poziomie. Szeroka oferta jest naszym wyróżnikiem. Wśród dostępnych u nas firan i zasłon znajdują się te wykonane z różnych materiałów, przeznaczone do różnych wnętrz, w wielu rozmiarach i wzorach. Dbamy o to, by w naszym sklepie każdy znalazł produkt trafiający w jego gust, a przy tym wykonany z najwyższą starannością i z najlepszych materiałów.

Tutaj pracujemy
Nasze miejsce pracy

Liczy się dobra jakość w dobrej cenie

Jakość produktów, które sprzedajemy, ma dla nas kluczowe znaczenie. Dlatego starannie wybieramy producentów tekstyliów – sprowadzamy je z Hiszpanii, Turcji, Niemiec, Chin czy Włoch, ale wykorzystujemy również te wyprodukowane w Polsce. Co więcej, większość zasłon i firan powstaje zgodnie z opracowaną przez nas specyfikacją. Mamy więc pewność, że sprzedajemy tkaniny o potwierdzonych właściwościach. Zależy nam również na tym, by jakość, którą oferujemy, szła w parze z przystępną ceną. Dzięki temu zakupy w naszym sklepie doceniły tysiące klientów nie tylko z Polski, ale również z zagranicy, m.in. z Kanady, Stanów Zjednoczonych czy Australii.

 

 

Nasze inspiracje

Rynek tekstyliów wciąż się rozwija, a trendy w aranżacji wnętrz ulegają zmianom. Doskonale o tym wiemy i dlatego na bieżąco śledzimy aktualną modę. Integralną częścią naszej pracy są podróże oraz udział w targach i imprezach branżowych odbywających się na całym świecie, w tym w Niemczech, Chinach, Turcji czy USA. To właśnie stamtąd przywozimy nowe pomysły, które następnie znajdują odzwierciedlenie w oferowanych przez nas produktach. W tym zakresie idziemy o krok dalej niż inni – nie tylko importujemy gotowe wzory tkanin, ale także samodzielnie je projektujemy i szyjemy na miejscu, nadając naszym produktom niezwykle istotną cechę unikalności. Stylistyczna różnorodność tekstyliów Alena, kolorystyka i wzornictwo inspirowane światowymi trendami obowiązującymi w wystroju wnętrz czy modzie sprawiają, że każdy znajdzie u nas tkaniny odpowiednie do swoich pomieszczeń i spełniające indywidualne estetyczne wymagania.

About us image

Firany, zasłony i wiele więcej

Przeważająca część naszej oferty to dekoracje okienne w postaci firan i zasłon. Poza produktami gotowymi oferujemy także możliwość szycia na wymiar, co wyróżnia nas spośród innych sklepów w branży. Jest to możliwe dzięki zespołowi Alena-Firany.pl, tworzonemu m.in. przez doświadczone krawcowe. Ich współpraca z zespołem sprzedaży i magazynierami przekłada się na sukces firmy, będącej nie tylko miejscem pracy, ale także przestrzenią, w której realizujemy naszą pasję. W Alena-Firany.pl oferujemy również dodatki do zasłon i firan oraz pozostałe dekoracje okienne, m.in. rolety czy panele. Nie brakuje też innych tekstyliów, w tym obrusów, narzut czy poszewek. Sprawdź nasz asortyment, a z pewnością znajdziesz w nim to, czego szukasz.

Ładowanie...
Ładowanie...