Pościel hotelowa

Nie możemy znaleźć produktów pasujących do wyboru.

Pościel hotelowa – tkaniny

Pościel hotelowa to szczególny rodzaj pościeli. Musi spełnić nieraz bardzo wysokie wymagania hotelowych gości. Jednocześnie musi być dość uniwersalna i trwała, tak by zaspokoić potrzeby hotelarzy. Dlatego pościel hotelową szyje się z wysokiej jakości materiałów o dość dużej gramaturze. Taki wybór ma zapewnić dużą wytrzymałość – pościel hotelowa znacznie częściej niż domowa poddawana jest praniu i prasowaniu bądź maglowaniu. Ze względu na wymogi sanitarne, pościel hotelowa prana jest w wysokich temperaturach, nie każda tkanina jest na nie odporna. Pościel hotelowa najczęściej szyta jest z bawełny lub adamaszku z dodatkiem poliestru.

Pościel hotelowa – kolory

Pościel hotelowa w założeniu ma być uniwersalna, a w tej roli najlepiej sprawdza się biały kolor i to właśnie biała pościel hotelowa jest najczęściej oferowana przez producentów i sprzedawców. Znajdą ją państwo także w naszym sklepie. Zaletą bieli jest długa żywotność, ten kolor na pewno nie zblaknie w praniu. Ponadto biała pościel hotelowa będzie bardzo ładnie komponowała się z każdym wnętrzem, może być użyta w dowolnym pokoju. To ważne zwłaszcza tam, gdzie pościel hotelowa jest często zmieniana, a pokoje utrzymane są w różnorodnej stylistyce i kolorystyce.

Alternatywą dla białej pościeli hotelowej są pościele w kolorach pastelowych. Pojawiają się też oferty pościeli hotelowych w kolorze wanilii i ciemniej czekolady.

Pościel hotelowa – guziki, suwaki czy zakładki

Jedną z cech charakterystycznych pościeli hotelowej jest sposób jej powlekania. W przypadku pościeli używanej w domu oczywistością są guziki, zatrzaski i suwaki. Tych elementów nie znajdziemy w pościeli hotelowej. Powód jest dość oczywisty – to najsłabsze punkty pościeli, znacznie obniżające jej trwałość. Dlatego w przypadku pościeli hotelowej stosuje się kopertowe zakładki. Dzięki nim powlekanie pościeli jest proste i szybkie, a sama pościel znacznie zyskuje na trwałości.

Pościel hotelowa – estetyka i trwałość

Pościel hotelowa traktowana jest jako pościel przemysłowa. Musi być odporna na wysokie temperatury, pierze się ją zazwyczaj w dobrej jakości proszkach do prania o neutralnym zapachu. Oczekuje się od niej, że będzie wygodna, miękka i wolna od alergenów. Przy tym wszystkim nie można zapominać, że to pościel, a więc coś, co z natury rzeczy powinno być po prostu ładne. Oferowana w naszym sklepie pościel hotelowa spełnia zarówno wymogi estetyki, jak i trwałości. Oferujemy pościel hotelową w różnych rozmiarach. Stawiamy na tradycyjną biel i uniwersalne tkaniny odporne na wielokrotne pranie i prasowanie.

Ładowanie...
Ładowanie...