Zasłony aranżacje

Urządzenie mieszkania to nie lada wyzwanie! Wybieranie kolorów ścian, mebli i dodatków zabiera sporo czasu, jak i wymaga niebywałego zaangażowania. Nic więc dziwnego, że chcemy cieszyć się raz urządzonym mieszkaniem na dłużej i nie spieszno nam do zmian. Prawda jest jednak taka, że każda osoba potrzebuje pewnego odświeżenia wystroju. Nie trzeba jednak robić tego dużym kosztem! Wystarczy postawić na dodatki, by całkowicie odmienić styl wnętrza i zapewnić sobie nowości w wystroju.

Jednym ze sposobów na zmianę stylu mieszkania jest aranżacja wnęki okiennej. Piękne firany, zasłony, jak i dodatki do nich mogą całkowicie odświeżyć salon, sypialnię, czy pokój dziecięcy. Kolorystyka, wzornictwo, materiały i sposoby upięcia - to wszystko sprawia, że bezbarwna sypialnia zamienia się w rajski pokój odpoczynku, a nudny salom zyskuje całkowicie nowy charakter. Tekstylia to tani i doskonały sposób warty wykorzystania, zawsze wtedy, gdy zamarzy nam się odmiana. Ona nie musi być duża, by była widoczna! 

Ozdoby okien mogą być naprawdę różnorodne. Warto dostosować je do stylu wnętrza, tak by całość prezentowała się spójnie. Nowe firanki, zasłonki, czy aranżacje zasłon to wbrew pozorom mała zmiana, która robi ogromną różnicę. Szczególnie jeśli mowa o aranżacjach zasłon. To ten element wystroju obok, którego nie da się przejść obojętnie. 

Aranżacja okienna to komplet, który umożliwi Ci stworzenie wielu różnych wariacji w podobnej stylistyce. Zazwyczaj aranżacja taka składa się z firany, zasłon i dodatków. Może to być na przykład klasyczna firana z lamówką białą w zestawieniu z zasłoną w kwiecisty wzór. Do tego zestawu dołączone są takie upięcia jak: troczki "łódki" na sztywniku z lamówką i pętelką, "tutki" uszyte na sztywniku z lamówką i rzepem, podpięcia do firan uszyte z lamówką. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Aranżacja jest już uszyty i gotowa do zawieszenia. Idealnie się układa, dzięki czemu stanowi efektowną aranżację okna. Pozwala na dowolność aranżacyjną — można ją układać na prosto, podpinać na bok, bądź spinać w tutkę.

Warto postawić na firanki, zasłony, tudzież aranżacje zasłon. To dodatek, który upiększy każde pomieszczenie, jak i będzie kropką nad i oryginalnego wystroju. Dobrze dobrane firany i zasłony powinny pełnić nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także zwiększać komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Warto sprawdzić ich przepuszczalność światła, jak i inne właściwości. Jeśli marzą Ci się wyjątkowe zasłony aranżacyjne, to istnieje także możliwość ich uszycia na specjalne zamówienie  - dokładnie takie, jakie pragniesz i jedyne w swoim rodzaju.

Ładowanie...
Ładowanie...