zasłona na przelotkach

 

       Piękne tkaniny pasują do każdego wnętrza. Zasłony na przelotkach to wygodne i praktyczne rozwiązanie, które będzie oryginalną ozdobą czterech ścian. Dzięki ciekawej aranżacji mieszkanie zyska nowy charakter - zasłony  będą nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również głównym elementem dekoracji. Tkaniny doskonale sprawdzą się w dużych i przestronnych pomieszczeniach, takich jak salon czy sypialnia, jak również w mniejszych wnętrzach. Odpowiednio dopasowane kolory i desenie potrafią optycznie powiększyć przestrzeń czy stworzyć przytulne miejsce o urokliwym klimacie. Dodatkowo nie trzeba martwić się szyciem lub dopasowaniem. Gotowe zasłony  można wygodnie zakupić w naszym sklepie online  i zawiesić w oknie.

 

Jakie materiały sprawdzą się dla takich zasłon?

 

     Materiały, z których wykonywane są tkaniny doskonale się układają oraz nie mają tendencji do gniecenia, dzięki czemu mogą z powodzeniem pełnić swoją funkcję również tam, gdzie narażone są na intensywne użytkowanie. Łazienka czy kuchnia to miejsca, w których zasłony na przelotkach spiszą się znakomicie - właśnie tam domownicy każdego dnia spędzają dużą część dnia, a wygodny i szybki dostęp do okna jest priorytetem. 

Salon czy sypialnia w mieszkaniu jest sferą relaksu i odprężenia, a czasem także ciężkiej pracy. Białe, jasne zasłony pozwolą wpuścić więcej światła i stworzyć przytulną przestrzeń. Z kolei te przyciemniane pomogą znaleźć chwilę dla siebie w gabinecie czy sypialni. Niezależnie od tego, jaki efekt ma zostać osiągnięty, zasłony na przelotkach będą świetnie odnajdywać się w każdej aranżacji (sprawdź też ofertę zasłon metrażowych ).

 

zasłona_brazowa

 

Nowoczesne i praktyczne zasłony z przelotkami

 

     Jak w efektowny sposób ozdobić okno? Postawić na zasłony na przelotkach - kołach, których montaż jest szybki i prosty- przyda się jedynie karnisz i gotowa tkanina, posiadająca metalowe kółeczka. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawieszanie oraz przesuwanie zasłony jest bezproblemowe i wyjątkowo łatwe. W trakcie świątecznych porządków czy wiosennego odświeżania mieszkania, ozdabianie okna będzie czystą przyjemnością. Wystarczy kilka chwil, by zasłony znalazły się na swoim miejscu. Ta propozycja dekoracji okna łączy w sobie dwa najważniejsze aspekty - funkcjonalność i estetykę. Delikatne marszczenia, które powstają na tkaninie tworzą ciekawy efekt, a różnorodność wzorów sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś wartego uwagi. Geometryczne kształty, kremowe odcienie czy żywe, intensywne kolory to jedynie część propozycji.