Karnisze 240 cm i więcej

Nie możemy znaleźć produktów pasujących do wyboru.

Stylowy karnisz idealny do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz

Elegancka oprawa okienna stanowi uzupełnienie każdej aranżacji w domu czy biurze. Zasłona na stylowym karniszu z naszej oferty wprowadzi przytulny nastrój, odmieni wnętrze i odegra ważną rolę w zapewnieniu komfortu jego użytkowników. Karnisz podwójny 240 cm pozwoli na umieszczenie pod sufitem zarówno firanek, jak i zasłonek, dzięki którym w pomieszczeniu zapanuje atmosfera idealna do wypoczynku. Model pojedynczy to rozwiązanie uniwersalne - sprawdzi się do zawieszenia firan przelotowych, a także tych wymagających umieszczenia na żabkach.

Nasza oferta obejmuje solidnie wykonane karnisze 240 cm, doskonałe nawet do bardzo dużych okien czy drzwi balkonowych. Każdy model wyposażono w wytrzymałe wsporniki, dzięki którym karnisz utrzymuje się na ścianie i nie obsuwa pod wpływem obciążenia przez tkaninę. Jego mocowanie okazuje się bardzo proste, a trwałość i ładną prezencję gwarantuje materiał wykonania, jakim jest metal. Całość pokrywa efektowne wykończenie z efektem stali nierdzewnej. To wszystko sprawia, że modele naszych karniszy pasują zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeń, jak i do bardziej klasycznych aranżacji oraz tych w stylu glamour. Metaliczny odcień dobrze komponuje się z różnymi kolorami tkanin, dlatego może służyć przez wiele lat. Karnisz 240 cm pozwala na łatwą pielęgnację i nie widać na nim zabrudzeń.

Do zestawu dołączono dopasowane, metalowe żabki ułatwiające precyzyjne zawieszenie różnego rodzaju firanek czy zasłon. Dzięki starannemu wykonaniu dobrze utrzymują tkaninę na swoim miejscu, a zasłona pięknie się prezentuje. Wyjątkowy komfort użytkowania zapewniają kółka cichobieżne, na których umieszczone są klipsy. Teflonowe pokrycie ich wnętrza pozwala uniknąć nieprzyjemnego hałasu podczas przesuwania firan. Karnisz pojedynczy 240 cm zakończono eleganckimi nakładkami w kolorze rurki, kółek i żabek. 

Zachęcamy do poznania pełnej oferty na nasze akcesoria okienne i wyboru idealnego, długiego karnisza.

Ładowanie...
Ładowanie...