ROLETA DZIEŃ / NOC 68 x 215

Dostępność: W magazynie

Cena:  74,00 zł

Dostępność: W magazynie

* wymagane pola

Cena:  74,00 zł

Opis produktu

Roleta okienna Dzień / Noc

Roleta w poziome pasy transparentne i zaciemniające. Jest to kolejny produkt, który wszedł do kategorii „montaż w 5 min.”. Jest to bardzo innowacyjny i praktyczny system dekoracji okien, zarówno o wystroju klasycznym jak i nowoczesnym. Roleta wykonana jest  z charakterystycznej tkaniny, która zamontowana jest w taki sposób, że dwie warstwy materiału przesuwając się między sobą pozwalają na płynną regulację ilości wpadającego światła. Pozwala w dogodny sposób regulować rozproszenie wpadającego światła od pełnego naświetlenia do pełnego zaciemnienia.

Montaż:

Roletę można zamontować bezinwazyjnie do okien PCV, lub w razie potrzeby przykręcić. Umieszczona jest na mechanizmie zwijającym koralikowym z prowadzeniem żyłkowym, wykończona rurką obciążającą.


Informacje dodatkowe

Kod produktuROLETA68215/WW
KategorieRoletyRolety dzień noc

Produkty wykonywane z tkanin posiadają margines błędu o tolerancji w granicach +/- 2 cm na długości i szerokości co jest wynikiem właściwości materiału.

Pytania

Czy sposób montażu rolet dzień/noc polega na przyklejeniu do ramy okiennej? W jakim procencie taka roleta zaciemnia pomieszczenie ?
Tak. Sposób montażu takiej rolet polega na przyklejeniu jest do ramy okiennej, co jest niezwykle proste i nie ingeruje w sama ramę okienna. Procentowe zaciemnienie jakie daje taka role to ok 70%.
Oceń odpowiedź

Opinie

Darek
Ocena

Fajne

i wygodne...

Oceń produkt

Oceniasz: ROLETA DZIEŃ / NOC 68 x 215

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Ocena