Facebook Pixel
Alena metody płatności i dostawa

Firanki do pokoju młodzieżowego

Elementy 37 do 47 z 47 łącznie

Filtry
 • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
 • Nowość
 • Bestsellery
 • Najwyżej oceniane
 • Wg ceny rosnąco
 • Wg ceny malejąco
 • Pozycja
Nowość
 1. FIRANA FANTAZYJNA MGIEŁKA TIUL WYS. 2,80 M KELLY
  Ocena:
  87%
  Cena: 18,90 zł Normalna cena 39,90 zł
 2. FIRANA WOALOWA Z EFEKTEM POŁYSKU WYS. 3,00 M PAULA
  Ocena:
  100%
  Cena: 22,90 zł Normalna cena 39,90 zł
 3. GŁADKA FIRANA BATYST LEN WYS. 3,00 M BIAŁY
  Ocena:
  100%
  Cena: 26,90 zł Normalna cena 39,90 zł
 4. FIRANA FANTAZYJNA MGIEŁKA WYS. 2,80 M
  Ocena:
  93%
  Cena: 22,90 zł Normalna cena 39,90 zł
 5. FIRANA FANTAZYJNA PASY WYS. 3,30 M
  Ocena:
  90%
  Cena: 19,90 zł Normalna cena 29,90 zł
 6. FIRANA FANTAZYJNA SIATECZKA WYS. 3,00 M BIAŁA
  Ocena:
  100%
  Cena: 19,90 zł Normalna cena 39,90 zł
 7. ZASŁONY NA PRZELOTKACH LEN PŁÓTNO 145 X 250 PUDROWY SZARY
  Ocena:
  100%
  Cena: 24,90 zł Normalna cena 49,90 zł
12
 • 9
 • 12
 • 24
 • 36
na stronę

Młodzi ludzie czują bardzo dużą potrzebę prywatności. Drzwi do ich pokoju praktycznie zawsze są zamknięte. Podobnie jest z oknami, potrafią być zamknięte nawet w bardzo upalny dzień. W tym kontekście firanki do pokoju młodzieżowego są doskonałą ochroną przed ciekawskimi spojrzeniami z zza okna. Firanki do pokoju młodzieżowego sprawiają, że zwykła, przezroczysta szyba, zamienia się w lustro weneckie – trzeba podejść naprawdę blisko, a i tak niewiele uda się zobaczyć. Ponadto dobrze dobrane firanki do pokoju młodzieżowego podkreślają charakter wnętrza, a więc i samego zainteresowanego. Warto poświecić chwilę na dobór odpowiedniej firanki do pokoju młodzieżowego. Trzeba przy tym pamiętać, że młodzież na ogół jest bardzo zdecydowana i wie, czego chce. To duże ułatwienie, dzięki temu decyzja, jaką firankę do pokoju młodzieżowego kupić będzie podjęta bardzo szybko.

Firanki do pokoju młodzieżowego – białe, czy kolorowe

Firanki do pokoju młodzieżowego mogą być białe lub kolorowe. Białe to nawiązanie do klasyki i tradycji, doskonale sprawdzą się we wnętrzach w stylu skandynawskim, ale też klasycznym i nieco bardziej nowoczesnym. Kolorowe firanki do pokoju młodzieżowego to opcja dla odważnych, pewnych siebie młodych ludzi, którzy lubią przełamywać schematy i nieobce im jest sięganie po niestandardowe rozwiązania. Kolorowe firanki do pokoju młodzieżowego mogą przyjmować barwy lekko tylko złamanej bieli (najczęściej w grę wchodzi beż lub pastele) lub bardziej zdecydowane – soczysta czerwień, pomarańcz, zieleń, fiolet czy brąz. W każdym przypadku trzeba pamiętać o doborze koloru do ścian i zasłon.

Firanki do pokoju młodzieżowego – krótkie, czy długie

Firanki do pokoju młodzieżowego, podobnie jak każde inne firanki mogą być długie do ziemi, nieco krótsze, zasłaniające parapet, lub bardzo krótkie, niesięgające do parapetu. W przypadku firanki do pokoju młodzieżowego istotny jest styl życia prowadzony przez nastolatka. Jeśli ma zwyczaj często siadać na podłodze pod oknem, lepiej zrezygnować z długiej firanki. W takim przypadku najlepiej sprawdzi się firanka do pokoju młodzieżowego sięgająca nad parapet – młodzież chętnie traktuje parapet jak dodatkową półkę i lubi mieć do niego swobodny dostęp. Firanki do pokoju młodzieżowego kończące się nad parapetem to optymalny wybór. Za kompromisowe rozwiązanie można uznać firanki z łukowatym wycięciem, gdzie boki sięgają za parapet, a część środkowa firanki do pokoju młodzieżowego kończy się nad parapetem.

Firanki do pokoju młodzieżowego – gotowe i na wymiar

W naszym sklepie oferujemy zarówno gotowe, jak i szyte na wymiar firanki do pokoju młodzieżowego. Pierwsza opcja polecana jest klientom, którzy mają w domach okna o standardowych rozmiarach. Do takich okien łatwo jest dobrać odpowiednie firanki. W przypadku niestandardowych okien firanki do pokoju młodzieżowego można zamówić na wymiar. Niskie ceny, duży wybór wzorów i kolorów, krótkie terminy realizacji, to argumenty przemawiające za tym, by właśnie u nas zamówić firanki do pokoju młodzieżowego.