Zasłona i poduszka 3D do salonu

 

    Dom jest miejscem, w którym powinniśmy czuć się bezpiecznie, komfortowo, swobodnie i dobrze. Projektując każde pomieszczenie, zwracamy uwagę na jego wygląd, dopasowanie oraz funkcjonalność. Okna są naszą wizytówką dla świata z zewnątrz. Zarówno duże, jak i małe potrzebują odpowiedniej oprawy. Zasłony mogą nadać nowy ton w pomieszczeniu, a także są nieodłącznym elementem zapewniającym swobodę i funkcjonalność. Chronią pomieszczenie przed ostrymi promieniami słońca oraz wścibskim wzrokiem przechodniów.

 

Modne zasłony do domu

 

    Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo pięknych i ciekawych wzorów. Technika cały czas idzie do przodu, a razem zmieniają się również trendy. Wokół można zauważyć mnóstwo trójwymiarowych i geometrycznych przedmiotów. Także w aranżacji wnętrz coraz częściej możemy dostrzec elementy przestrzenne. Osoby chcące podążać za nowoczesną modą, w sklepie Alena znajdą niezwykłe, wzorzyste zasłony 3d, które swoim designem zaskoczą niejedną osobę. Co więcej, produkty te idealnie wpasują się w pomieszczenia modernistyczne, inspirowane stylem postindustrialnym. Bez wątpienia nowe firany lub zasłony potrafią nadać przestrzeni wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

 

Zasłony 3D w kwiaty margeretki

 

    Gotowe zasłony 3d idealnie komponują się z wyposażeniem zarówno domowych, jak i biurowych wnętrz. Oprócz tego trójwymiarowy efekt pomoże sprawić, że dane pomieszczanie stanie się wizualnie większe i bardziej wyraziste. Wszystko według potrzeb i odpowiednio dobranego motywu, w którego wyborze chętnie pomogą specjaliści pracujący w sklepie.

 

 

Wysoka jakość zasłon i firan

 

    Oferowane zasłony 3d zostały wykonane z bardzo trwałej, luźno tkanej tkaniny z naturalnym splotem. Tkaniny mają niebanalne wzory, a swoim trójwymiarowym wyglądem przyciągają oko. Dzięki nim uda się zmienić wygląd salonu, pokoju gościnnego, sypialni, pokoju dziecka, a nawet kuchni. Zapewniają zaciemnienie nawet do 70%! Zasłony można prać w pralce, przy delikatniejszym trybie prania produkty nie wymagają prasowania, co  z pewnością będzie wielką zaletą dla osób, które nie lubią spędzać czasu nad deską i żelazkiem. Dzięki opcji zakupu na metry możliwe jest dopasowanie rozmiaru do każdego okna oraz pomieszczenia. Jest to bardzo ważne, ponieważ zły rozmiar zasłony czy firanki może odebrać jej urok oraz zmniejszyć funkcjonalność. Produkty sprzedawane w sklepie Alena są bardzo estetyczne, trwałe i atrakcyjne cenowo.

Wyobraźmy sobie wnętrze ciepłe, bezpieczne, komfortowe, zgodne z naszymi upodobaniami, a do tego modne oraz funkcjonalne. Dzięki różnorodnym zasłonom uda się wprowadzić do pomieszczenia wyjątkowy klimat – jest to możliwe za niewielkie pieniądze. Pracownicy sklepu z firanami chętnie pomogą w doborze odpowiedniego wzoru, a także podpowiedzą, jak dokonać właściwych pomiarów, aby produkt idealnie prezentował się na oknie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą oraz do zmian, jakie niesie za sobą zakup nowoczesnych, gotowych zasłon 3d, idealnie pasujących do każdego nowoczesnego wnętrza.