7 produkt(ów)

na stronę
 Sortuj rosnąco

Pranie i wybielanie firan alena-firany.pl

Wnętrze, w jakim żyjemy wpływa na to, jak się czujemy, dlatego też dla naszego samopoczucia najlepiej, aby było ono jasne, przestronne, czyste i świeże. A wizytówką wysprzątanego domu są bez wątpienia firanki. Dlatego tak ważne jest dbanie o to, aby były utrzymywane w odpowiedniej czystości. Właściwe pielęgnowanie, pranie i wybielanie firanek zapobiegnie ich szarzeniu i żółknięciu, dodatkowo pozwalając nam zachować je w pięknej bieli na dłużej.

Czytaj więcej
           
Komentarze | Posted Przez Alina Dobrzańska

Pranie ręczne zasłon alena-firany.pl

Zasłony to bez wątpienia najważniejszy element dekoracji okiennej, to one w większości przypadków tworzą atmosferę i klimat wnętrza dodając mu dopełnienia, jednak jak to często bywa zasłony czy to w salonie, kuchni czy nawet zasłony w sypialni wymagają czyszczenie choćby  dlatego, aby usunąć z nich kurz czy nawet przypadkową plamę. 

Wbrew pozorom czyszczenie zasłon nie jest trudne, jednak najlepiej czynność tą wykonywać systematycznie, a w znacznej mierze ograniczymy ilość kurzu unoszącego się w pomieszczeniu.

Czytaj więcej
           
Komentarze | Opublikowany w Porady Przez Alina Dobrzańska

TKANINA ZASŁONOWA GŁADKA BLACKOUT WYS. 2,80 M

W dzisiejszych czasach możemy na pęczki przebierać w gotowych wzorach i kolorach zasłon gotowych dostępnych w różnych sklepach, co może nas nieraz przyprawić o ból głowy. Co kupić? Czym się kierować? W tym poście postaram się krótko i treściwie odpowiedzieć na to pytanie.

Czytaj więcej
           
Komentarze | Posted Przez Alina Dobrzańska

TKANINA ZASŁONOWA GŁADKA BLACKOUT WYS. 2,80 M

W cieplejsze letnie noce kiedy nasz organizm trudno się regeneruje, a my chodzimy ciągle niewyspani pomocne mogą się dla nas okazać blackouty czyli zasłony zaciemniające. Już podczas II Wojny Światowej doskonale sprawdziły sie w Wielkiej Brytanii do zasłaniania okien przed nazistowskimi samolotami, jednak ich zalety to nie tylko zacienianie, ale również fantastyczne na tle innych zasłon właściwości izolacyjne.

Czytaj więcej
           
Komentarze | Posted Przez Alina Dobrzańska

FIRANA MARKIZETA LUX - TIUL WYS. 2,80 M

    Salon w dzisiejszych czasach to dla wielu z nasz wyjątkowe miejsce, jest często miejsce wielofunkcyjnym i niezwykle często jest to przestrzeń otwarta połączona zazwyczaj z kuchnią, jadalnią lub holem.  To tutaj spotykamy się całymi rodzinami, aby spędzić czas i odpocząć po ciężkim dniu pracy i dlatego też powinniśmy zadbać o to aby to wnętrze wpływało nas pozytywnie. Jednym z ważniejszych elementów naszego salonu są zazwyczaj okna nierzadko połączone w wyjściem na salon lub balkon. To przez nie wpada do naszego wnętrza duża ilość promieni słonecznych, a nieraz i z nimi wzrok sąsiadów :) Dlatego też aby czuć się komfortowo tak ważne jest dobranie odpowiedniej firanki do naszego salonu.

 

Czytaj więcej
           
1 Komentarze | Posted Przez Alina Dobrzańska

Odpowiednie marszczenie firan to bez wątpienia najlepszy sposób, aby naszym oknom nadać elegancji , a wnętrzom odpowiedniego klimatu. Na taśmach marszczących nie powinniśmy oszczędzać, bo to one w efekcie końcowym odpowiadają za to, jak nasza firana lub zasłona będzie się układać.

Czytaj więcej
           
1 Komentarze | Posted Przez Alina Dobrzańska

O pięknym wyglądzie naszego okna decydują zwykle detale. Bardzo ważny jest tutaj nie tylko rodzaj i wzór tkaniny, która zawiśnie w naszym oknie ale i sposób w jaki ją zawiesimy, i jak upniemy, jednak aby osiągnąć wymarzony efekt bez wątpienia najważniejsze jest odpowiednie dobranie tkaniny do naszego wnętrza.

Czytaj więcej
           
1 Komentarze | Posted Przez Alina Dobrzańska

7 produkt(ów)

na stronę
 Sortuj rosnąco